239059258024633
 

HAKKIMIZDA

unnamedPNG.png

City Of Stars Ajans ;genç, dinamik ekibi ve güçlü yönetim kadrosuyla üst düzey profesyonellik anlayışı ile kaliteyi hedefleyerek hareket etmektedir.

Sayın MUHAMMED ÇEPNİ tarafından kurulan City Of Stars Ajans, televizyon ve sinema sektörün'de çalıştığı yapım şirketlerinden tam not almış ve sektöre deneyimli ve deneyimsiz bir çok oyuncu kazandırmıştır.

Dizi,Sinema,Reklam,Klip ve Mankenlik alanında sayısız başarıya imza atmanın gururunu ve mutluluğunu yaşamaktayız.
city of stars ajans olarak temel amacımız oyunculuk sektöründe başarı göstermiş veya yeni oyuncu adaylarımızın deneyim eğitim ve yeteneklerine göre uygun projelerde şans verip televizyon ve sinema sektörüne yıldız yetiştirmektir.

Tecrübesi,kalitesi ve profesyonel ekibi ile ajans denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü Ajansı city of stars ajans; Sektörde en iyi yapım şirketleri ile çalışmakta ve her yıl bir çok oyuncuyu sektöre kazandırmaktadır.
city of stars ajans Her yaştan oyuncu,Manken,Model olmak isteyen adaylarımıza şans vererek dizi sinema reklam ve klipler de yer almalarını sağlamaktadır.
televizyon sektöründe kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile fark yaratan öncü firma olduk.
 

Sektöre vermiş olduğumuz kaliteli hizmeti gören ve değerlendiren,TAŞ YAPIM, AY YAPIM, BSK YAPIM, MİNT PRODÜKSÜYON, ERLER FİLM, SÜREÇ FİLM, LİMON YAPIM, MED YAPIM, FOCUS FİLM, PASTEL FİLM,ENDEMOL,GOLD FİLM, TEKDEN FİLM, AVŞAR FİLM, ve TMC YAPIM'a teşekkür ederiz.